Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF

W dniu 19 maja w Oleśnicy odbyły sie Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF Choi Jung Hwa. Organizatorem Mistrzostw było Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF reprezentowane przez Mistrza Jana Nycek VII Dan. 

Read more ...

Kurs Sędziowski część1

W dniu 29.04.2018 r. w Oleśnicy odbyło się szkolenie sędziowskie, organizowane przez  Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF '' Choi Jung Hwa '' prowadzone przez Prezesa Mistrza Jana Nycka VII Dan.

Read more ...

TAEKWONDO - MASTER CUP

Dnia 24 marca 2018 r. w Oleśnicy, odbyła się druga edycja turnieju TAEKWONDO - MASTER CUP

Udział wzieło 210 zawodników z sześciu krajów: Niemcy, Czechy, Ukraina, Białoruś, Hiszpania oraz Polska. 

Organizatorem turnieju był Klub Dosan Oleśnica oraz Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF Choi Jung Hwa reprezentowane przez Prezesa Mistrza Jana Nycek.

Read more ...

Master CUP 24 marca 2018 r.

Dnia 24 marca 2018 w Oleśnicy odbędzie się Międzynarodowy Turniej  Taekwondo Master CUP, do udziału zgłosiło się już 5 krajów, Hiszpania, Czechy, Niemcy, Ukraina i Białoruś. 

Read more ...

Relacja z Turnieju Mikołajkowego

Do Tyńca Małego -Wrocław, w dniu 09.12.2017 przybył Mikołaj wraz z swoimi pomocnikami, aby dopilonować rozdania paczek i nagród dla  startujących w turnieju TAEKWONDO.

Read more ...

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012