Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Zgrupowanie Taekwondo ITF

W dniu 29 września 2018r na hali sportowej Urzędu Gminy w Oleśnicy odbyło się zgrupowanie zawodników Taekwondo, Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF .

Organizatorem zgrupowania była Akademia Sztuk Walki DOSAN oraz Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF prowadzone przez Prezesa Mistrza Jana Nycek.
Szkolenie obejmowało naukę techniki i taktyki w walce sportowej Taekwondo, doskonalenie układów formalnych oraz hosin sul - samoobrona, która obejmowała obrone przed nożownikiem. Treningi miały na celu przygotowania zawodników do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata. 
 
Szkolenie poprowadził Mistrz Jan Nycek, który jest również twórcą Taktyczno Bojowego Systemu Sajn dla słuzb mundurowych i osób cywilnych, zobacz więcej na www.sajn.pl
W szkoleniu asystowali Łukasz Grzesiński, Krzysztof Machała, Piotr Dzieszukw
 
Uczestnicy szkolenia rozjechali się w dobrych nastrojach z dużą dawką informacji oraz bogatsi w nowe doświadczenia.
Po szkoleniu odbyło się zebranie trenerów w którym uczestniczyło 12 delegatów. Omówione zostały plany Polskiego Zrzeszenia na kolejny sezon 2018/19r Jednogłośnie  zostały przyjęte wszystkie postulaty związane z dalszą działalnością Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF. 
 
 
 

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012