Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Międzynarodowe Szkolenie Sędziowskie -Taekwondo ITF

W dniu 27 października w Oleśnicy, odbyło się Międzynarodowe Szkolenie Sędziowskie Taekwondo ITF. Organizatorem było Polskie Zrzeszenie Taekwondo Choi Jung Hwa prowadzone przez Mistrza Jana Nycek VII Dan, a gospodarzem Akademia Sztuk Walki DOSAN.

 

Szkolenie poprowadził Mistrz Fernando Perez z Hiszpani wraz z Gerardem Galiński z Niemiec. W szkoleniu uczestniczyli również nasi przyjaciele ze Słoweni z Mistrzem Żeljko Gvozdić na czele oraz trenerzy i przedstawiciele klubów z całej Polski. 

Szkolenie podzielone było na dwie części, pierwsza część składała się z wykładu multimedialnego a druga część opierała się głównie na części praktycznej, w odniesieniu do walki sportowej oraz ukłdów formalnych.

Całe szkolenie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnicy wynieśli wiele ważnych informacji dotyczących zasad sędziowania w Taekwondo ITF.  Po zakończeniu szkolenia w małym gronie Mistrz Nycek wraz ze swoimi zagranicznymi gośćmi udał sie na krótkie zwiedzanie Wrocławia.

 

 

 

 

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012