Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Barcelona -Challenger Cup Taekwondo

 Kolejny sprawdzian dla wybranych zawodników reprezentacji kraju przed Mistrzostwami Europy 2019.

W dniu 17 listopada 2018 w Sitges - Barcelona, odbędzie się międzynarodowy turniej Taekwondo Challenger Cup

Prezes Polskiego Zrzeszenia Taekwondo Mistrz Jan Nycek, wyselekcjonował do udziału następujących zawodników:

Mateusz Echaust, Adrian Dwojak, Inga Piec, Anna Barańska, Majka Malczyszyn, Tomasz Woźniak, Kacper Furmanowski, Jakub Furmanowski, Martyna Kupczak.

Turniej ten jest drugim z 7 turniejów, kwalifikujących do reprezentacji kraju, dzięki którym nasi zawodnicy mają okazję nabierać doświadczenia, walcząc z najlepszymi zawodnikami Europy.

Pierwszy odbył się w Batch Wielka Brytania, w którym wziął udział jeden z naszych zawodników Mateusz Echaust, zajmując tam 3 miejsce, był to  dobry wynik, zważając na bardzo wysoki poziom zawodów. Podczas turnieju w Sitges - Barcelona, spodziewamy się równie wysokiego poziomu.

Wszyscy nasi zawodnicy w ostatnich miesiącach ciężko pracowali a udział w takich turniejach jest dla nich znakomitym sprawdzianem.

Ostateczny całkowity skład reprezentacji, zostanie wyłonionych po Międzynarodowym Turnieju Master Cup, który odbędzie się w Oleśnicy w dniu 23 marca 2019r.Gospodarzem turnieju będzie Akademia Sztuk Walki DOSAN.

Do tego czasu planowane są kolenje turnieje oraz zgrupowania kadry.

 

Życzymy powodzenia. 

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012