Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Zgrupowanie Taekwondo - 5 stycznia 2019

W Oleśnicy dnia 05.01.2019r. odbędzie się zgrupowanie zawodników Taekwondo ITF. Szkolenie przeprowadzi Mistrz Jan Nycek Prezes Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF. 

Szkolenie odbędzie się na hali sportowej w Oleśnicy ul. Wileńska 32  rozpoczęcie  godz.12.30. Gospodarzem szkolenia jest Akademia Sztuk Walki DOSAN.

Głównym tematem szkolenia będzie taktyka i technika prowadzenia walki sportowej oraz układy formalne. Jest to pierwsze szkolenie w 2019 roku, które ma na celu przygotowanie zawodników do udziału w zawodach krajowych i międzynarodowych 

jak również przygotowanie do egzaminów na czarne pasy.  Zapraszamy wszystkich do kalendarium w celu zapoznania się z terminami planowanych imprezami.

Koszt udziału w szkoleniu 100 zł.( osoby zrzeszone 50 zł )

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby posiadające minimum 6 cup, każdy zawodnik musi posiadać ochrniacze - sprzęt do walki.

Po szkoleniu dla wszystkich planujemy Dyskotekę. 

Zapraszamy

 

 

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012