Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Relacja ze zgrupowania Taekwondo ITF

W dniu 05.01.2019r na hali sportowej w Oleśnicy, odbyło się Ogólnopolskie Zgrupowanie Taekwondo ITF rozpoczynające cykl przygotowań związanych z zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Irlandi 2019.

Szkolenie poprowadził Prezes Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF Mistrz Jan Nycek w asyście Krzysztofa Machały V Dan.

Gospodarzem szkolenia była Akademia Sztuk Walki DOSAN

 

 

Szkolenie obejmowało, podstawowe elementy związane z poprawą wydolności, szybkości oraz siły ale kluczowym zagadnieniem było doskonalonie techniki i taktyki do walki sportowej, którą obszernie wyjaśniał Trener - Mistrz Jan Nycek.

 

 

Wszystkie omawiane aspekty techniczne i taktyczne, wykonywane przez zawodników Taekwondo były na bierząco weryfikowane i poprawiane.  

 

 

W ostatniej części szkolenia, wykonywane były układy formalne z podziałem na grupy - stopnie mistrzowskie oraz stopnie uczniowskie.

Kolejne zgrupowanie oraz szkolenie sędziowskie odbędzie się 2 marca a pierwszy sprawdzian dla naszej kadry przewidziany jest 23 marca w Oleśnicy podczas międzynarodowgo Turenieju Master CUP 2019

 

Po zakończeniu seminarium dla wszystkich uczestników przeprowadzona była dyskoteka w pobliskiej restauracji. Przed dyskoteką odbyło się Zebranie Członków PZT ITF na którym został oficjalnie powołany i zatwierdzony

nowy Zarząd Polskiego Zrzeszenie Taekwondo ITF na czele którego nie przerwanie od 2009r przewodniczy Mistrz Jan Nycek.

Wkrótce przedstawimy nowy skład Zarządu.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i wspólną zabawę. 

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012