Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner

Mistrzostwa Polski Taekwondo-relacja

W dniu 28.04.2019 w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF. Organizatorem Mistrzostw było Polskie Zrzeszenie Taekwondo, prowadzone przez Prezesa Mistrza Jana Nycka.

Gospodarzem turnieju była Akademia Sztuk Walki Dosan do udziału zgłosiło się 15 klubów z całego kraju razem 209 zawodników i zawodniczek.

 

Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach: walki dla dzieci soft kalaki, techniki specjalne, układy formalne oraz walki light contact

Mistrzostwa Polski były posumowaniem sezonu startowego po którym zostaną wyłonieni zawodnicy do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Irlandi w dniach 25-28.07.2019r

 

 

 

 

Przed naszymi zawodnikami jeszcze dwa turnieje międzynarodowe w Niemczech i Czechach w których będa zbierać doświadczenia oraz punkty kwalifikujące ich do reprezentacji kraju.

 

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wspaniałych sukcesów.

 

KONTAKT

 

Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF

ul. Kwiatowa 16, 56-400 Oleśnica

 

e-mail: biuro@taekwondo-itf.pl

tel. 501 044 012